Frig Vadileri Ultra 23K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) saat 15:00'dır
  • İhsaniye Belediyesinden Start alır.(http://www.ihsaniye.bel.tr)
  • Gizemli Frigya patikalarından ilerleyen yarışmacılar Üçlerkayası köyünde tarihi su obruklarında mola verdikten sonra, Aslantaş, Memeç kayalıkları, Emre gölü güneyinden Bayramaliler köyünde finishe ulaşırlar.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
abdullah er fenerbahçe 40 Altı
ABDÜLKADİR ÇAYCIOĞULLARI Bireysel 40-49
Abidin ÇAKMAK Ege Maraton 40-49
Ahmet alp Ogan Bireysel 40 Altı
ARZU ALTINDAL Bireysel 40-49
Arzu Babaç Bireysel 40-49
Arzu Bişgin Alp Bireysel 40-49
Atilla Aslankaya Barselona United 40-49
AYHAN KANDEMİR ÇAGET 50+
Aykut Mısırlıoğlu Bireysel 50+
ayla seçgin adımadım 50+
Ayşe Selnur Yeter Ferdi 50+
B.Yiğitcan Akkaya Bireysel 40 Altı
Baris Öztek Bireysel 40-49
Berkay Adalığ ShirkRunners 40-49
Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Caner Aksoylu Bireysel 40 Altı
CENGİZ ALANSU ÇAGET 50+
cengiz karagöz Bireysel 50+
Ebru Çırakman Eczacıbaşı Koşu Takımı 40 Altı
Ecem ÇİÇEK Gaziantep Universitesi 40 Altı
Ekmel Çakmakçı Ataşehir 50+
Elif Bilir Bireysel 40 Altı
Elif ŞİMŞEK Bireysel 40 Altı
Emin Erol Bireysel 50+
EMİN EMRE EREN Akbank RedRunners 40 Altı
Emine Özlem Akçay Shirk Runners 40 Altı
Emre Karadeniz Bireysel 40 Altı
EMRE ÖZKARA Bireysel 40 Altı
Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners 40-49
Emre Uz Yakuta 40 Altı
ERCAN ÇAĞLAYAN CARREFOURSA 40 Altı
Fatıh Mehmet Varlıker Ferdı 50+
Ferda Tuncman Bireysel 40-49
Feride burcu Durmaz Bireysel 40 Altı
FUAT AYDIN Bireysel 40 Altı
Gökhan Akan Eczacıbaşı 40 Altı
Gullu SAHIN AKGUL Ferdi 40-49
Gülser Yay TeamUltraTrailRunner 50+
Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
Halil Doğan Bireysel 40-49
HAMİDE TÜRK YOK 40 Altı
Hikmet Şevke Bireysel 40 Altı
Hilmi Mert Bireysel 50+
Hulki Utku Bireysel 50+
Hüseyin Karagöz Bucak Oğuzhan Doğa sporları 40-49
ilhami özer ataşehir atletizm 50+
İlker Sarıkaya AKUT-ÇAGET-RUNTOEAT 40-49
İsmet Ablay Bireysel 50+
KORHAN MEMİŞOĞLU SOSYAL TAZI 40 Altı
Lokman Aslan Bireysel 40 Altı
M. Cem Alaybeyoğlu Bireysel 40-49
MEHMET ALTIN BİREYSEL 40 Altı
Mehmet ÇAKIR ÇAGET 40-49
mehmet geçer Bireysel 40 Altı
mehmet kaya ÇAGET 50+
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
mete kurban ANKARUNNING 40 Altı
Muharrem Tuna Bursa Masterler 50+
Murat Özkan Bireysel 40 Altı
Mustafa Gökhan Vural Yok 40 Altı
Namık Budak Koza Dağcılık ve Spor Kulübü 50+
Nusret Erkan TOPÇU Bireysel 40 Altı
Okan Akçay Shirk Runners 40 Altı
Oral Ergül Çaget 50+
orkun kızıltay Bireysel 40 Altı
Osman PIRNAZ İdadak 50+
ÖZGE MAKAS ADIM ADIM ANKARA 40 Altı
Pelin Çağatay Shirk Runners 40 Altı
Ritvan KILIÇ Bireysel 40-49
Sadik Sagkol Marathonist 40 Altı
Salih Karacan bireysel 40 Altı
Selen Cansu Kayacan Bireysel 40 Altı
Selma Varliker Ferdi 40-49
SERHAT CIHAN Ant Runners 40 Altı
sıtkı gönen Afşin eshab-ı kehf koşu grubu 50+
Sibel Dilcan Adım Adım Ankara 40 Altı
SONGUL SIMSEK SOSYAL TAZI 40 Altı
SUAT DEMİRCİ ARHAN GRUP(ORCAMP) 50+
Suat Şahin Akut 40 Altı
SÜLEYMAN BİRDAL KOŞAN MİMAR 50+
Şerif Kemal Güner Çaget 40-49
TARIK UÇAR Bireysel 40 Altı
Taylan Utku Mert Bireysel 40 Altı
Tolga Tay Adım Adım Izmir 40-49
Tony Jennings Bireysel 50+
Veysel Birinci Spin Çantam 40-49
YILMAZ AHÇIOĞLU İstanbul masterleri Atletzim kulübü 50+
Yılmaz Dogan Beşiktaş 40 Altı
Yigit Tosun Adımadım Bursa 40 Altı
Zafer Gökmen Akut 50+
Zeynep Akkoyunlu Bireysel 40-49
zeynep ışık Akkök 40 Altı

Bize Ulaşın