ARNİCA FRİG ULTRA

faq
faq

arnica

 

Arnica Küçük Ev Aletleri olarak fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayan ve üreten marka kimliğimiz ile 2001 yılından itibaren kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Arkamızdaki 50 yıllık Senur deneyimi ve güvencesiyle Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektörünün liderlerinden biri haline geldik. Türkiye’nin gururu olmanın ötesinde, 33 ülkede ve 5 kıtada ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz.

Sizi düşünen ürünler geliştiriyoruz!

Şirket misyonumuzun değişmezi olan Ar-GE’ye verdiğimiz önem, Türkiye’de kendi alanında Ar-GE bölümünü kuran ilk firmalardan biri olan Senur’un bize kattığı en önemli başarılardan biridir.  Kullanıcılarımızın ihtiyacı, alışkanlıkları ve kullanım kolaylığı dışında, ürünü kullanırken içinde bulundukları mekanı ve koşulları da araştırarak ihtiyaç gibi gözükmeyen ancak özellikle sağlığı birinci derecede etkileyen koşulları tespit edip geliştirerek, ürünlerimizin her anlamda eksiksiz olması yönünde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Tüketicilerimizi gerçek temizlikle kavuşturmak için “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS” sistemi bu şekilde ortaya çıkmış bir özelliktir. Bu teknoloji sayesinde tüm Arnica marka su filtreli süpürgelerde bulunan patentli sistemimiz ile tozun sudan kaçışını önledik. Böylece birçok elektrikli süpürgede olan ufak toz tanecikleri süpürme işi yapılırken havaya tekrar geri gitmedi, su ile etkin şekilde hapsedildi. Toza alerjisi olan kullanıcılarımız bu faydalı buluş sayesinde temizliklerini rahatça yapabiliyorlar.  

Tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler ile fark yaratıyoruz!
Her zaman sektörde ilklere imzasını atan bir firma olarak özellikle 2012’den sonra önemli adımlar attık. İçerisinde bulunduğumuz sektörde birçok ulusal ve uluslararası marka faaliyet gösteriyor. Arnica olarak farkımız, üretimi kendi bünyemizde yapıyor olmamız. Bu sayede üründe çıkabilecek sorunların çözümü konusunda daha hızlı hareket etme kabiliyetimiz oluyor. Ve bir sonraki tasarımlarımızda üretimden gelen tecrübe ile daha hızlı sonuçlar alıyoruz. 
Hem Türkiye’nin hem de dünyanın tercih ettiği bir marka olarak üretimimizi İstanbul’da en son teknolojiyle donatılmış 40 bin metrekarelik ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. 400 personelimiz ve yan sanayi zincirimizle ülkemize iyi bir istihdam kaynağı sağlıyoruz. Böylece Arnica olarak Türkiye ekonomisine destek vererek, başarı grafiğimiz yükseltmeye devam ediyoruz.

Fark yaratan ürünlerimizin başarı yolculuğu! 

Kuruluşumuzdan bu yana temel felsefemiz olan ve firma kültürünü oluşturan Ar-Ge çalışmalarımız sektörde birçok başarı elde etmemizi sağladı. Özellikle yeni ürün projelerinde, proje tamamlama sürelerini ciddi oranda kısalttık. Süpürge ve mutfak grubunda elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini başka ev aletleri projelerinde de kullanarak, yeni uzmanlık alanları geliştirmek konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başarılarımızı kazandığımız ödüller ile garanti altına aldık.

tr_TRTurkish